چرا تور مجازی و چرا تورساز؟

  • November 6th, 2012

تور مجازی بهترین نوع تبلیغات در عصر امروز است و عواملی که تور مجازی را این چنین پیشتاز و منحصر به فرد کرده است البته در نظر داشته باشید که تور مجازی زمانی مفیدتر و موثرتر خواهد بود که به صورت حرفه ای اجرا شود و باعث ایجاد حس تعامل بسیار بالا در کاربر و بیننده شود و عدم محدودیت در اطلاع رسانی با تور مجازی بگونه ای که شما در هر مکان و زمانی میتوانید از تور مجازی برای معرفی خدمات ، کالا و داشته های خود بدون محدودیت های زمانی و مکانی استفاده نمایید تا کاربران و مشتریان خود را با شرکت و سازمان خود به بهترین نحو ممکن آشنا کنید.

تور مجازی هم تبلیغات برای کسب و کار شماست و هم خدمات رسانی به کاربران و مشتریان فعلی در جهت رضایت مندی کاربران و مشتریان.

در تور مجازی کارگردانی با کاربر است و کاربر میتواند به هر سو که میخواهد بچرخد و در آن زوم کند.

شما میتوانید فایل های صوتی و تصویری خود را در تور مجازی جای داده و باعث اطلاع رسانی بیشتر و تعامل بیشتر با کاربران خود شوید.

شما میتوانید در تور مجازی نقشه کامل و سه بعدی از محل مورد نظر خود را با قابلیت نمایش موقعیت های مکانی در آن و قابلیت چرخش بر روی نقشه و اضافه نمودن نقشه گوگل اضافه کنید.

امکان لینک کردن نماها به یکدیگر و القای حس حضور به صورت قدم زدن مجازی کاربر در بین نماها.

امکان نمایش تور مجازی بر روی تلفن‌های iphone و ipad  که امکان اتصال به اینترنت دارند با استفاده از تکنولوژی Html 5.

امکان چرخش خودکار نماها و گذر به نمای بعدی بصورت فیلم که با نمایش تور مجازی خود بر روی LCD کاربران و مشتریان تور مجازی را بصورت یک فیلم کامل تمام نما ها را می بینند.

امکان نورپردازی واقعی ( خورشید ، چراغ‌های روشنایی) امکان نمایش باران در قسمتی از نما برای مثال پشت پنجره.

 

ویژگی های تور مجازی مناسب

یک تور مجازی زمانی می تواند مفید و اثر گذار باشد که بتواند تعامل حداکثری با افراد برقرار کند منظور از حس تعامل این است که کاربر این حس را داشته باشد که در مکان مورد نظر حضور دارد.

متحرک سازی اجزا صحنه : تلفیق ویدئو در تور مجازی که می توان پخش فیلم در تلوزیون و مانیتور حاضر در محل، وعوامل متحرک دیگر را به همان صورت واقعی ( درحال حرکت ) در تور مجازی نشان داد.

ظرافت و دقت در کار و کیفیت بالا : تور مجازی حرفه ای این امکان را به کاربر می دهد تا جزئیات را با دقت مشاهده کرده و از تور مجازی لذت ببرد.

کنترل زاویه دید توسط کاربر : در تور مجازی کارگردانی بدست خود کاربر است و حس تعامل بیشتری در کاربر ایجاد میکند.

دیده نشدن عکاس در هیچ نقطه از تور مجازی حتی در مکان های آینه ای

امکان اضافه نمودن توضیحات نوشتاری و صوتی و تصویری به صورت خودکار یا بعد از کلیک کاربر.

و بسیاری از ویژگی های دیگر به توجه به نیاز شما که می توان به بازدید مجازی اضافه نمود.

اینها تنها قسمتی از مزایای تور مجازی است و شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات تور مجازی مراجعه فرمایید و یا با ما تماس بگیرید.

تور مجازی تورساز

تور مجازی تورساز

تمامی مزایای دکر شده، در صورتی میتواند بازدهی بالا برای شما به ارمغان بیاورد که تور مجازی شما بصورتی کاملا حرفه ای و با کیفیت بالا که بستگی به عواملی همچون تجهیزات کامل ، عکاسی حرفه ای ، برنامه نویسی و پیاده سازی صحیح و اصولی تور مجازی شما با کمترین حجم و بالاترین کیفیت را دارد، برای مثال شم.ا میتوانید نمونه تور مجازی های آنلاین منتشر شده در اینترنت را مشاهده کنید که بصورت آنلاین بارگزاری می شوند و با نمونه کارهای آنلاین ما مقایسه کنید و تفاوت را احساس نمایید.

تورساز تور مجازی شما را به صورت دو نسخه آنلاین با کیفیت بالا و حجم پایین ( تا سریع بارگزاری شود )، به همراه بهینه سازی کدها برای موتور های جستجو با قابلیت سرچ بالا در موتور های جستجو و نسخه آفلاین با کیفیتی خارق العاده و قابل انتشار بر روی سی دی و فلش در اختیار شما قرار می دهیم و شما را تا آخرین مرحله بارگزاری بر روی وب سایت خود همراهی می کنیم. شایان ذکر است پروسه طراحی و اجرای تور مجازی بصورت کامل از 0 تا 100% توسط تیم تور ساز با کیفیتی عالی صورت می گیرد.


برچسب ها :


ارسال نظر