نقش عکس پاناروما و تور مجازی در تبلیغات

  • July 15th, 2012

در این مطلب قصد داریم به شرح نقش عکس های پاناروما و تور مجازی در تبلیغات بپردازیم و به این سوال پاسخ دهیم که تور مجازی در عرصه تبلیغات انواع کسب و کار چه نقشی ایفا می کند؟ و در ادامه مروری نیز بر مزایای تور مجازی خواهیم داشت.

همانطور که قبلا در مطلب عکس های پاناروما اشاره شده است، عکس پاناروما ماده اولیه تهیه تور مجازی است، که خود حاکی از اهمیت بالای عکاسی پاناروما در طراحی و اجرا تور مجازی است.

در نتیجه نقش عکس های پاناروما شرط لازم برای طراحی و اجرای تور مجازی است.

تور مجازی با مزایای بسیاری که بصورت کلی شامل :

عدم محدودیت های زمانی و مکانی

کارگردانی کاربر و بیننده

در دسترس بودن برای همه

ایجاد بیشترین حس تعامل با کاربر و محیط

امکان ارائه نسخ آنلاین و آفلاین

و  …….   (( برای اطلاع کامل از مزایای تور مجازی به بخش مربوطه مراجعه نمایید ))

باعث شده است در امر تبلیغات ابزاری بسیار کار آمد و مقرون به صرفه باشد.

نقش عکس های پاناروما و تور مجازی در تبلیغات

نقش عکس های پاناروما و تور مجازی در تبلیغات

برای مثال شما برای تبلیغات خود اقدام به چاپ و نصب بنر در مکان های پر تردد شهر می کنید حال این سوال مطرح می گردد که حداکثر چند نفر تبلیغات شما را می بینند؟! کل شهر؟ در صورتی که با استفاده از نسخه آنلاین تور مجازی شما میتوانید خودتان را به میلیون ها نفر در سرتاسر دنیا معرفی کنید و یا اینکه شما حداکثر به چه میزان میتوانید مجموعه خود را در یک بنر معرفی کنید؟ نهایتا در چند جمله و چند عکس. در صورتی که با تور مجازی شما مجموعه خود را بصورتی کامل به کاربران نشان می دهید که بیشترین حس تعامل را با آنها ایجاد میکند و آنها فکر میکنند که دقیقا در مجموعه شما هستند و همه چیز را همانگونه که هست می بیند.

بنر شما چه مدت در سطح شهر قرار میگیرد؟ یک ماه ؟ سه ماه؟ و یا یک سال ؟ در صورتی که تور مجازی ابزاری است که برای شما بصورت 24 ساعته و 365 روز سال تا ابد با شماست و همیشه و در همه حال در حال معرفی شماست.

آیا هزینه تبلیغات بنر و تور مجازی قابل مقایسه است ؟!

برای مثالی دیگر شما برای معرفی مجموعه خود کاتالوگ تهیه میکنید و یا در نزدیکی محل خود از پیک های تبلیغاتی و یا تراکت استفاه می کنید، چند درصد از تبلیغات شما دیده می شود؟ چند درصد از کسانی که تبلیغات شما را می بینند نیاز به محصولات و خدمات شما دارند؟

این در حالی است که شما با معرفی خود بوسیله تور مجازی تبلغیاتی می کنید که دقیقا بازار هدف شما را نشانه گرفته و اکثر کسانی که تور مجازی مجموعه شما را می بینند قصد آشنایی بیشتر با خدمات و تجهیزات و امکانات شما را دارند و تبلغیات موثر دقیقا یعنی مجموعه شما به کسانی معرفی شود که در جستجوی شما هستند و قصد استفاده از محصولات و خدمات شما را دارند.

تور مجازی نه تنها از لحاظ تبلیغاتی ، معرفی مجموعه شما را بر عهده دارد، بلکه از لحاظ خدماتی نیز جزء خدماتی است که شما در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار می دهید و برای آنها آسایش بیشتری را فراهیم می کنید.

نکته مثبت دیگر تور مجازی در نسخه آفلاین آن است که بصورت سی دی مالتی مدیا شما میتوانید به راحتی با ارائه سی دی ها تبلیغاتی خود با لیبل مجموعه شما به مشتریان خود علاوه بر تبلیغات موثری که دارد از نیروی تبلیغی قوی تری بنام تبلغات دهان به دهان استفاده کنید که مشتریان شما با در دست داشتن سی دی تور مجازی شما بصورت کاملا رایگان برای شما تبلیغ میکنند و با ارائه و نمایش تور مجازی شما به دستان و آشنایان خود که نیاز به خدمات و محصولات شما دارند باعث افزایش تبلیغات و در نتیجه فروش و خدمات رسانی بیشتر شما می شوند، چرا که همزمان تبلیغات موثر تری است و هم اینکه دقیقا شما به کسانی معرفی می شوید که در جستجوی محصولات و خدمات شما هستند.


برچسب ها : , ,


ارسال نظر