مزایای تور مجازی برای موزه ها

  • June 6th, 2012

مزایای تور مجازی برای موزه ها

در ادامه تشریح مزایای تور مجازی به مزایای تور مجازی برای موزه ها میرسیم

مزایای تور مجازی برای موزه های

مزایای تور مجازی برای موزه های

این بار میخواهیم مزیت ها را بگونه ای جدید بازگو کنیم تا بازدید کننده گان تور مجازی نیز مزایای تور مجازی برایشان ملموس شود.

اگر بازدید از موزه ها ی بزرگ و مشهور مانند: لوور، هرمیتاژ، مترو پولیتن را در فهرست آرزو هایتان نوشته اید، کافی است به سایت اینترنتی این موزه ها مراجعه و به صورت مجازی در آنها گشت و گذار کنید، تمام این امکانات با تور مجازی است.

معمولا بازدید از موزه ها وقت و زمان زیادی لازم دارد، که بعلاوه موزه های خوب و مشهور دنیا اغلب خیلی از ما درو هستند و رفتن به آنجا هزینه بسیار بالایی نیز میخواهد، تازه در این موزه ها تمام دارایی شان را به نمایش نمی گذارند، با این حال اگر شانس رفتن به این موزه پیدا کنید و مساله هزینه و  زمان نباشد و از شانس شما شی مورد نظر شما هم در معرض نمایش باشد، باز هم به احتمال بسیار بالا مهر و موم شده و تحت حفاظت است، تازه اگر شانس بیاورید و جلویش حسابی شلوغ نباشد و بتواننید آن را ببینید.

نا امید کننده است؟ هنوز یک چاره دیگر وجود دارد و آن هم تور مجازی است امروزه بسیاری از موزه ها داخل محیط موزه را تور مجازی و اشیاء خود را عکاسی پاناروما آبجکت می کنند که علاوه بر این که آن اشیاء دیگر از بین نمی روندو جاودانه می شوند، تور مجازی آن را در وب سایت اینترنتی خود قرار می دهند تا هر کاربر اینترنتی با آمدن به سایت موزه بتواند بصورت مجازی از موزه بازدید نماید.

و البته با توضیحاتی که در مطلب چرا تور مجازی؟ دادیم کاملا واضح است که دنیای امروز به بازدید مجزی نیاز دارد تا آلودگی محیط زیست کمتر شود، ترافیک کمتر شود و در هزینه ها صرفه جویی شود و در زمان نیزصرفه جویی گردد و هزاران مزایای دیگر


برچسب ها : , , , ,


ارسال نظر