مزایای تور مجازی برای دانشگاه­ها و موسسات آموزشی

  • June 3rd, 2012

مزایای تور مجازی برای دانشگاه­ها و موسسات آموزشی

 

تور مجازی دانشگاه ها و موسسات عالی

تور مجازی دانشگاه ها و موسسات عالی

تور ساز، دانشجوایان متقاضی را با امکانات، آزمایشگاه­ها، کارگاه­ها، سالن های مطالعه، ورزشگاه­ها و خوابگاه آشنا می کند.  بطور کلی با استفاده از این تکنیک دانشجویان  می توانند بخشی از زندگی دانشجویی در دانشگاه را از طریق لوح فشرده و وب سایت تجربه کنند.

 تور مجازی دانشگاه این امكان را به بازدید كننده میدهد تا از فضاهای مختلف دانشگاه از جمله دانشكده ها و فضاهای آموزشی ، كارگاه ها و آزمایشگاه ها ،خوابگاه ها ، مجموعه ورزشی ، كتابخانه ، مراكز تحقیقاتی ،بیمارستان ، اماكن فرهنگی ، سلف سرویس و … بازدید نمایند.

دانشگاه ها از لحاظ دارا بودن فضاهای آموزشی و فرهنگی ، امكانات پژوهشی و كارگاهی ، امكانات رفاهی و خوابگاهی و….. در سطح بسیار مناسبی قرار دارد كه برای مهیا نمودن این امكانات تلاشهای بسیاری انجام گرفته است و امكان بازدید از همه این امكانات برای همگان مقدور نیست. در صورتی که با تور مجازی می توان به راحتی تمامی بخش ها مختلف دانشگاه و موسسات عالی را بصورت آنلاین و آفلاین به نمایش عموم گذاشت و در زمان صرفه جویی کرد.

یكی از ویژگیهای تور مجازی كه در دانشگاههای سایر كشورهای جهان هم راه اندازی شده است ، امكان جذب دانشجوی خارجی است كه تنها در چند دانشگاه كشور راه اندازی شده است.


برچسب ها : ,


ارسال نظر