عکس های پاناروما

  • June 5th, 2012

نمونه عکس های پاناروما

در مطلب  عکاسی پاناروما به معرفی عکاسی پاناروما و انواع آن پرداختیم و در این مطلب قصد نمایش چندین نمونه عکاس پاناروما 360*180 را داریم.

این کار برای آشنایی بیشتر دوستان و عزیزان برای نحوه ایجاد تور مجازی است، زیرا تور مجازی و بازدید مجازی بر دو پایه بنا شده است، اولی عکاسی پاناروما 360*180 و دومی دانش نرم افزاری استفاده از عکس پاناروما.

عکاسی پاناروما 360*180 یکی از انواع عکس های پاناروما است که در واقع حرفه ای ترین و تخصصی ترین بخش نیز می باشد و دلیل آن نیز حساسیت و دقت بالا در نحوه گزینش محل عکاسی، زاویه ها و نور پردازی محیط و … که البته نیاز به تجربه و تجهیزات ویژه ای است که برای عکاسی پاناروما لازم است.

در ادامه این بخش در فواصل زمانی مختلف تعدادی از عکس های پاناروما 360*180 قرار داده خواهد شد و شما میتوانید با مراجعه دوباره به این پست از عکس های جدید پاناروما دیدن فرمایید.

در آینده قصد داریم آموزشی کلی از نحوه عکاسی پاناروما در اختیار دوستان قرار دهیم، منتظر پست های جدید ما باشید.

تیم تور ساز آمادگی خود را در جهت آموزش تخصصی و حرفه ای عکاسی پاناروما 360*180 و اجرا و تولید تور مجازی اعلام می دارد و شما میتوانید با شرکت در این دوره ها یک عکاس پاناروما و مجزی تور مجازی شوید و به کسب درآمد بپردازید.

نمونه عکس پاناروما 2

نمونه عکس پاناروما 2

نمونه عکس پاناروما 1

نمونه عکس پاناروما 1


برچسب ها : , , , ,


ارسال نظر