خصوصیات تور مجازی مناسب

  • August 7th, 2012

در مورد تور مجازی و عکاسی پانوراما توضیحاتی را در اختیار شما قرار داده ایم و شما میدانید که عکس پانوراما پایه طراحی و تولید تور مجازی است.

اما واقعا تنها یک تور مجازی کافیست؟

آیا تور مجازی ساده که تنها امکان گردش را برای شما در محیط فراهم می کند میتواند نیاز های واقعی کاربران را برآورده کند؟

آیا تور مجازی از لحاظ گرافیکی باید ساده باشد ؟

تور مجازی مناسب

تور مجازی مناسب

این سوالی است که امکان دارد برای شما هم پیش بیاید و ما میخواهیم امروز درباره این صحبت کنیم که تور مجازی تنها یک عکس پانورما 360*180 نیست و در واقع با تلفیقاتی گرافیکی به تور مجازی توسط طراح تور مجازی باعث احساس تعامل بیشتر در بیننده میشود و  رابط کاربری گرافیکی مناظر با فضای حقیقی را در اختیار کاربران قرار میدهد. همانند ورزش باد ، بارش باران ، تابش نور خورشید ، پرواز پرنده ای بر فراز آسمان و یا پروانه ای در یک باغ و بسیاری موراد دیگر.

علاوه بر اين تور مجازی می تواند شامل نقاط فعال باشد که با کليک کردن بر روی آنها کاربر بتواند اطلاعات مرتبط دريافت کند يا به يک نما ، يک بانک اطلاعاتی و يا يک تور مجازی ديگر هدايت شود. همه اين موارد در زمان حقيقی (real-time) اتفاق می افتد.

واضح است که تور مجازی موارد استفاده متعدد در صنعت جهانگردی، طراحی داخلی، بازاريابی و فروش محصولات و خدمات، صنايع اتوموبيل سازی، و بخش آموزش و تحقيق را دارد.

هم اکنون تور ساز اعلام می دارد آماده عکاسی پانوراما و طراحی و تولید تور مجازی به سبکی است که در آن کاربران و بینندگان بتوانند بیشترین حس تعامل را با محیط داشته باشند و شما نیز بتوانید حداکثر بهره برداری را از مزایای تور مجازی ببرید.

 


برچسب ها : , ,


ارسال نظر