تور مجازی و مزایای آن

  • October 13th, 2012

تور مجازی در واقع امکانی است که به شما اجازه می دهد بدون حضور فیزیکی در یک مکان آنجا را به همان صورتی که هست ببینید و این حس را به شما القا میکند که واقعا در آن محل قرار دارید و میتوانید بصورت 360*180 تمام زوایا محیط را بیشترین حس تعامل ببینید.

حالا چرا بیشترین حس تعامل در تور مجازی هستش؟!

به دلایلی که الان خدمتتون عرض میکنیم

1-شما میتوانید در تور مجازی هر محیطی را که میخواهید بصورت 360*180 تمام زوایا را بگونه ای ببینید که انگار در همان مکان ایستاده اید و به اطراف نگاه میکنید.

2- کارگردانی زاویه دید به دست کاربر می باشد و میتوانید هر زاویه ای را که میخواهد ببیند و زوم کند.

3- میتوانید از فایل های صوتی برای ارائه اطلاعات بیشتر در مورد محل مورد نظر خود استفاده کنید.

4- میتوانید نقشه کاملی از محل را با جزئیات کامل داخل تور مجازی خود قرار دهید تا کاربران شما بتوانند با محیط و محل شما تعامل بیشتری داشته باشند و درک صحیح تری از آنجا در ذهن آنها شکل ببندد.

5- میتوانید از فایل های تصویری در تور مجازی خود استفاده کنید و با اینکار توضیحات تکمیلی را در اختیار کاربران خود قرار دهید.

6- نسخه های آنلاین و آفلاین تور مجازی میتوانند به کاربران  شما این اجازه را بدهند که با حداقل امکانات و با صرفه جویی در وقت و هزینه به اطلاعات جامع ای در رابطه با مجموعه شما برسند و بسیاری از محدودیت ها را از پیش پای کاربران شما بردارند.

7- تور مجازی دارای 2 بعد تبلیغاتی و خدماتی است که باعث جذب و مشتری و حفظ آنها می گردد بصورتی که تور مجازی در حال حاضر بهترین را تبلیغات است و از سوی دیگر خدمات رسانی است که شما به کاربران خود ارائه می دهید و با این کار باعث صرفه جویی در وقت و هزینه آنها میکنید و این خود عاملی است برای حفظ و افزایش مشتری.

8- بهترین را تبلیغات در عصر ارتباطات تور مجازی است که در حال حاضر تمامی اصناف و نهاد ها و شرکت ها با بهره گیری از تور مجازی توانسته اند مشتریان بسیاری را در عصر حاضر به سمت خود جلب کرده و خدمات و کالای خود را معرفی کنند.

و بسیاری موارد دیگر که در ادامه سری مقالات تور مجازی در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

مجری تور مجازی - تور ساز

مجری تور مجازی – تور ساز

اگر میخواهید به کسب و کار خود رونق دهید و مشتریان فعلی خود را با خدماتی متمایز حفظ کنید  و از سویی مشتریان جدیدی به دایره ای مشتریان دائمی خود اضافه کتید و اگر میخواهید یک سر و گردن از رقبای خود پیشی بگیرید برای طراحی و اجرای تور مجازی خود به شکلی حرفه ای و با مزایای خاص همین الان با ما تماس بگیرید تیم تور ساز آماده طراحی و اجرای پروژه تور مجازی شما  در سراسر میهن عزیزمان می باشد.

خدمت به شما افتخار ماست   —  تفاوت ما در کیفیت و پشتیبانی ماست   —  با ما مطمئن سرمایه گذاری کنید


برچسب ها :


ارسال نظر