گسترش استفاده از تور مجازی و عکاسی پانوراما

  • September 18th, 2012

گسترش استفاده از تور مجازی و عکاسی پانوراما و مزایای تور مجازی

تور مجازی تکنولوژی رو به گسترشی است که میتوان گسترش تور مجازی را از دو بعد بررسی کرد:

۱-گسترش کیفیت، ویژگی ها و امکانات تور مجازی که روز به روز امکانات قابل ارائه از طریق تور مجازی از جمله اضافه نمودن فایل های صوتی و تصویری و مالتی مدیا و فلش که بصورت کامل در مطلبی با عنوان خصوصیات تور مجازی مناسب خدمتتان توضیح داده ایم در حال افزایش است.به راحتی می توان با مقایسه ی پروژه های اجرا شده در یک یا دو سال گذشته با تور مجازی های تولید شده در سال جاری به این موضوع پی برد.

امکانات و ماژول های اضافه شده در پروژه های تورمجازی باعث افزایش تعامل کاربر با محیط می باشد که این موضوع باعث افزایش رضایت کاربران و در نتیجه بازدهی بهتر برای شما می باشد، تجربه نشان داده هر چقدر تعامل افراد با محیط پروژه بیشتر باشد کاربران تمایل بیشنری به استفاده از آن دارند.

تور ساز پیشرفت فنی و کیفیت پروژه ها را در اولویت قرار داده است و همواره در پی افزودن امکانات جدید و ویژگی های منحصر به فرد به پروژه های تور مجازی است که میتوان برای نمونه به امکانات قرار دهی فایل فلش انطباقی، انسان سخنگو، ویژگی های صوتی و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.

نوآوری و ایده های جدید را از ما بخواهید، ما برای نرم افزار تور مجازی شما برنامه ویژه ای داریم.

گسترش استفاده از تور مجازی و عکاسی پانوراما

گسترش استفاده از تور مجازی و عکاسی پانوراما

۲- گسترش استفاده از تور مجازی و عکاسی پانوراما، به نحوی که ما به خودی خود شاهد افزایش فرهنگ استفاده از این تکنولوژی جدید هستیم، به نحوی که کاربران مراکز بزرگ و کوچک جهت آشنایی با امکانات و خدمات شما از سریع ترین و بهترین راه آشنایی با کسب و کار شما استفاده می کنند و حتی فروشگاه های کوچک، هتل های کوچک و… نیز دریافته اند که این تکنولوژی نوپا چقدر می تواند به رونق کسب و کار آنها کمک کند.

تور مجازی به عنوان بهترین روش معرفی آورده ها و داشته ها بهترین روش جهت معرفی کسب و کار شماست بطوری که : به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، ” امیر خوراکیان به تولید سه هزار بسته فرهنگی با عنوان «اینجا تهران؛ دو قرن پایتخت» اشاره کرد و گفت: این بسته شامل یک لوح فشرده چند رسانه ای و 50 کارت پستال از تصاویر تهران قدیم و تهران امروز است که به مهمانان کشورهای عضو جنبش غیرمتعهدها اهدا می شود.

وی در ارتباط با لوح فشرده این بسته، اظهار داشت: این محصول شامل عکس های پانورامای 360 درجه مناطقی از پایتخت همچون برج میلاد، برج آزادی، کاخ نیاوران، باغ موزه دفاع مقدس، حرم حضرت عبدالعظیم(ع)، باغ موزه هنر ایرانی، بهشت زهرا(س)، مدرسه عالی شهید مطهری، تئاتر شهر و موزه ملک است. ” و  این سخنان خود گواهی بر گسترش استفاده ار تور مجازی و عکاسی پانوراما است.

جهت گسترش کسب و کار خود با ما تماس بگیرید   09123692885


برچسب ها : , , ,


ارسال نظر